کفسابی و سنگسابی فکوری با کمترین هزینه وبالاترین کیفیت

کفسابی و سنگسابی فکوری

کفسابی و سنگسابی فکوری یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه ارائه خدمات کفسابی، نماشویی و سنگسابی انواع سنگ است که سالیان زیادی است در جهت هدف جلب رضایت حداکثری مشتریان گام‌های مؤثری برداشته و خدمات باکیفیت خود را با هزینه‌ای مناسب به مشتریان ارائه کرده است. در کفسابی و سنگسابی فکوری از کادری مجرب و متخصص، دستگاه‌های کفسابی درجه یک و مواد مصرفی مرغوب جهت انجام پروژه‌‌های کفسابی استفاده می‌شود.
در کفسابی و سنگسابی فکوری می‌توانید باکیفیت‌ترین خدمات را در کنار بیمه‌نامه، اخلاق حرفه‌ای پرسنل و هزینه‌ای مناسب دریافت کنید و جلوه‌ای تازه و زیبا به ساختمان خود ببخشید.

کفسابی و سنگسابی فکوری

نماشویی با اسید در کفسابی و سنگسابی فکوری

یکی از خدمات کفسابی و سنگسابی فکوری به منظور شستشوی انواع نمای ساختمان، اسیدشویی با استفاده از ابزار‌ها و مواد باکیفیت زیر نظر نماشور‌های حرفه‌ای است.

در کفسابی و سنگسابی فکوری از اسید‌های زیر به منظور اسیدشویی استفاده می‌شود:

• اسید جرم آلکس
• جوهر نمک
• اسید دیسکلر
اسید جرم آلکس از پرکاربردترین اسید‌ها در کفسابی و سنگسابی فکوری است و از قدرت دو اسید دیگر برخوردار است. از اسید جوهرنمک نیز بیشتر برای شستشوی سرامیک و موزاییک استفاده می‌شود. اما درمورد اسید دیسکلر باید بگوییم نسبت به سایر انواع اسید نماشویی قوی‌تر است و تنها در مواردی که جرم‌های روی سطوح با اسید‌های دیگر پاک نشوند وارد عمل می‌شود.
به طور کلی می‌توان گفت روش نماشویی اسید در کفسابی و سنگسابی فکوری در مقایسه با روش‌های مبتنی با آب نظیر نماشویی با دستگاه واترجت یا نماشویی با طناب، یک روش بسیار تاثیرگذار برای از بین بردن رنگ، روکش ،آثار زنگ‌زدگی، پاک‌سازی گرافیت از روی دیوار و شستشوی نمای آجری به شمار می‌‌آید.

در کفسابی و سنگسابی فکوری از انواع فرچه جهت اسیدشویی استفاده می‌شود که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

• فرچه سیمی‌ نرم
• فرچه پلاستیکی
• فرچه بکسری
فرچه سیمی‌ نرم در بین دیگر انواع فرچه بیشترین کاربرد را دارد. از فرچه بکسری در کفسابی و سنگسابی فکوری تنها در مواردی که مواد و ملات روی سنگ از طریق فرچه سیمی‌ نرم از بین نروند استفاده می‌شود. از فرچه پلاستیکی نیز برای سنگ‌های کف ساختمان که آلودگی چندانی ندارند و چیزی به آن‌ها نچسبیده است و سطوح ملایم‌تری دارند استفاده می‌شود.
درمورد مراحل نماشویی با اسید در کفسابی و سنگسابی فکوری نیز باید بگوییم کفساب‌های این مجموعه در ابتدا کلیه گل و گیا‌هان را با کاور پلاستیکی پوشانده و از محل پروژه دور می‌کنند. سپس سطح سنگ را با جاروبرقی تمیز کرده و آشغال و گردوغبار را پاک می‌کنند. در قدم بعدی از یک سطل ۵ گالنی با ۱۰ قسمت آب سرد و یک قسمت اسید جهت شستشوی سنگ استفاده می‌کنند.
پس از آماده شدن ترکیب با استفاده از فرچه مناسب روی سنگ می‌کشند و با حرکات عقب، جلو و طرفین به اسیدشویی می‌پردازند. سپس بقیه محلول را روی سنگ می‌ریزند تا تمام چربی و آلودگی‌ها را در خود حل کند و بعد از گذشت ده دقیقه با شلنگ آب‌پاشی می‌کنند.
به منظور اطمینان از اینکه هیچ آثاری از اسید روی سنگ باقی نمانده باشد؛ مقداری جوش شیرین روی سطح موردنظر می‌پاشند؛ زیرا جوش شیرین خاصیت بازی داشته و اثر اسید را خنثی می‌کند.

کفسابی و سنگسابی فکوری

ساب‌زدن سنگ مترو در کفسابی و سنگسابی دماوند

امروزه مترو‌‌ها یکی از پرتردد‌ترین مکان‌‌های عمومی‌‌ هستند که هرروزه آمار بالایی از شهروندان به‌وسیله آن‌‌ها رفت‌وآمد می‌‌کنند. درن‌هایت براقیت و جلای دیوار‌‌ها و کف مترو موضوع بسیار مهمی‌‌ است که کفسابی و سنگسابی دماوند به آن توجه نموده و خدمات کفسابی سنگ مترو را در لیست خدمات ویژه خود قرار داده است. متخصصان کفسابی و سنگسابی دماوند پیشن‌هاد می‌‌کنند که ساب‌زدن سنگ مترو هرچند سال یک‌بار انجام شود تا این مکان به محیطی عاری از می‌کروب و آلودگی تبدیل شود و محیطی امن و پاکیزه برای حضور شهروندان باشد.
کفسابی و سنگسابی دماوند برای ساب‌زدن سنگ کف مترو علاوه بر اقدامات رایج کار‌‌هایی همچون جرم‌گیری، تمی‌ز کردن لکه‌‌های راهرو‌‌ها، براق‌سازی سطوح، شیش‌های‌کردن سنگ کف و غیره را نیز انجام می‌‌دهند.

کفسابی پارکینگ درکفسابی و سنگسابی بومهن

پارکینگ‌‌ها جزو مکان‌‌های پررفت‌وآمد هر ساختمان محسوب می‌‌شوند و تمی‌ز بودن آن‌‌ها در دید اولیه ساختمان نقش مؤثری داشته و از اهمی‌ت بالایی برخوردار است. یکی از خدمات تخصصی کفسابی و سنگسابی فکوری و بومهن کفسابی پارکینگ توسط پرسنل مجرب و کارآزموده این مجموعه با بالا‌ترین کیفیت است.
پارکینگ‌‌های عمومی‌‌ و پارکینگ‌‌های منازل مسکونی باید به‌صورت دور‌های کفسابی شوند. مخصوصاً کدر و کثیف‌بودن پارکینگ‌‌های عمومی‌‌ تأثیر بدی روی مشتریان خواهد داشت. قیمت کفسابی پارکینگ توسط کفسابی و سنگسابی بومهن بر اساس مساحت مکان موردنظر، می‌زان آلودگی‌‌ها و آسیب‌‌های وارده به کف پارکینگ، سختی سنگ، نوع و جنس سنگ، نوع خدمات مورد انتظار مشتری و غیره تعیین می‌‌شود.

رزین‌ساب در کفسابی و سنگسابی قم

در این فرایند با استفاده از ماده رزین به پر کردن کلیه سوراخ‌‌ها، درز‌‌ها و شکستگی‌‌های سطح سنگ می‌‌پردازند و این کار سبب یکدست‌شدن و از بین‌رفتن فضا‌‌های خالی موجود در سنگ و البته افزایش دوام و ماندگاری آن می‌‌شود. کفسابی و سنگسابی قم روش رزین‌ساب را با استفاده از مرغوب‌ترین رزین بازار به‌وسیله بهترین دستگاه‌‌های ساب روی سطوح مختلف سنگی اعمال می‌‌کند و بهترین کیفیت را به کارفرما تحویل می‌‌دهد.
پرسنل کفسابی و سنگسابی قم با استفاده از رزین‌ساب براقیت و درخشندگی فوق‌العاد‌های در سنگ ایجاد می‌‌کنند و به رفع کلیه مشکلات و ایرادات سنگ و نوسازی سنگ‌‌های قدیمی‌‌ ساختمان می‌‌پردازند.

کفسابی و سنگسابی فکوری

بتونه‌ساب در کفسابی و سنگسابی فیروزکوه

یکی از خدمات ارزشمند کفسابی و سنگسابی فیروزکوه رفع مشکلات ظاهری سنگ از قبیل درز‌‌ها، شکستگی‌‌ها و ترک‌خوردگی‌‌ها با استفاده از روش بتونه‌ساب است. در بتونه‌ساب به‌جای رزین از ترکیب چسب سنگ و سیمان‌سفید استفاده می‌‌شود که به دلیل سیمانی بودن آن پس از گذشت زمان و با جذب رطوبت به مقاومت آن افزوده می‌‌شود.
پرسنل کفسابی و سنگسابی فیروزکوه از این روش برای پروژه‌‌هایی که شامل سنگ‌‌های بدون خلل و فرج و درز‌‌های اورلب هستند استفاده می‌‌کنند. از مزایای این روش می‌‌توان به کیفیت قابل‌قبول، قیمت پایین و ایجاد زیبایی و درخشندگی چشمگیر در سنگ اشاره کرد.

کفسابی سرامیک در کفسابی و سنگسابی نیکنام

یکی از خدمات باکیفیت و اصولی کفسابی و سنگسابی نیکنام اجرای کفسابی سرامی‌ک با بهترین مواد و دستگاه‌‌های کفسابی است. کفساب‌‌های کفسابی و سنگسابی فکوری و نیکنام به‌منظور ساب‌زدن سرامی‌ک از روش کفسابی ایتالیایی استفاده می‌‌کنند؛ زیرا سرامیک از حساسیت بالایی برخوردار بوده و در کفسابی آن باید از ابزار‌‌هایی استفاده شود که باعث ایجاد آسیب و خط‌وخش در سطح سنگ نشوند.
یکی از ویژگی‌‌های مهم در دستگاه‌‌های کفسابی سرامیک، ساب آن‌‌ها است؛ زیرا اگر زبر باشند سبب از دست رفتن جلای سنگ می‌‌شوند. از اقدامات انجام‌شده توسط کفسابی و سنگسابی نیکنام در فرایند کفسابی سرامیک می‌‌توان به ترمیم و بازسازی، تعمیر شکستگی‌‌ها با استفاده از مواد رزینی، پر کردن درز‌‌های کاشی و غیره اشاره کرد.

برس زنی در کفسابی و سنگسابی مفتح

برس زنی یا فرچه‌سابی یکی از روش‌‌های کفسابی ارائه‌شده از سوی کفسابی و سنگسابی مفتح است که به ازبین‌بردن جرم‌‌های سخت و چسبیده به سنگ و لایه‌برداری از سنگ می‌‌پردازد. پرسنل کفسابی و سنگسابی مفتح با استفاده از این روش رنگ، چسب، آثار مصالح ساختمانی و غیره را روی سطح سنگ از بین می‌‌برند و شفافیت و جلای اولیه سنگ را بازمی‌‌گردانند. البته ترمیم ایرادات مختلف سنگ از قبیل شکستگی، درز و سوراخ از نتایج این روش نیست.
اگر کف ساختمان شما از لکه‌‌ها و جرم‌‌های سختی پوشیده شده است که پاک نمی‌‌شوند؛ بهترین گزینه استفاده از خدمات برس زنی یا فرچه‌سابی کفسابی و سنگسابی مفتح است که در اسرع وقت و با بهترین کیفیت ممکن به حذف لکه‌‌های سرسخت و ناخوشایند سطوح موردنظر می‌‌پردازند.

کفسابی سنگ مرمر در کفسابی و سنگسابی سیدخندان

سنگ مرمر از دسته سنگ‌‌های قیمتی بوده و از زیبایی منحصربه‌فرد و مقاومت بالایی نیز برخوردار است. کفسابی و سنگسابی سیدخندان کفسابی این سنگ را با دقت و حساسیت بالا و تحت نظر مجرب‌ترین استادکاران خود به انجام می‌‌رساند و عدم ایجاد هیچ‌گونه آسیبی را به سنگ موردنظر تضمین می‌‌کند. این نوع سنگ ضد گردوخاک است و گردوخاک را در خود نگه نمی‌‌دارد. علاوه بر این سنگ مرمر در دکوراسیون‌‌های لوکس مورداستفاده قرار می‌‌گیرد و کفسابی آن به‌دقت و مهارت بالایی نیازمند است.

کفسابی و سنگسابی فکوری

در آخر

همان‌طور که می‌‌دانید کفسابی یکی از خلاقانه‌ترین و مدرن‌ترین روش‌‌ها جهت ایجاد زیبایی و جلا بخشیدن به نمای داخلی و خارجی ساختمان‌‌ها است. عملیات کفسابی اگر توسط استادکاران ماهر، مواد مرغوب و دستگاه‌‌های تخصصی به روش صحیح و اصولی انجام شود؛ درن‌هایت خروجی کار چشمگیر و تأثیرگذار خواهد بود.
کفسابی و سنگسابی فکوری با برخورداری از سابقه درخشان در زمی‌نه خدمات کفسابی، سنگسابی و نماشویی سالیان زیادی است که با هدف جلب رضایت حداکثری مشتریان و ارائه خدمات حرف‌های با کم‌ترین هزینه فعالیت می‌‌کند و کلیه خدمات نوسازی و ترمی‌م سنگ‌‌های ساختمان را به‌وسیله پرسنل بام‌هارت خود به انجام می‌‌رساند.
اگر به دنبال کفسابی معتبر و مجرب هستید که اجرای پروژه کفسابی و نوسازی ساختمان خود را به آن بسپارید و از خدمات باکیفیت به همراه قیمت مناسب بهره‌مند شوید؛ پیشن‌هاد ما به شما کفسابی و سنگسابی فکوری است که کیفیت بالای کار را در کنار اخلاق حرف‌های پرسنل، قیمت مناسب و طبق تعرفه اتحادیه، ارائه بیمه‌نامه و پشتیبانی و مشاوره رایگان برای مشتریان خود به ارمغان می‌‌آورد. با اعتماد به کفسابی و سنگسابی فکوری می‌‌توانید جلو‌های زیبا و تازه به ساختمان خود بخشیده و به افزایش عمر مفید آن کمک بزرگی کنید.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو