نانو ساب و ضدآب سازی نما

نانو ساب و ضدآب سازی نما به صورت تخصصی

نانو ساب و ضدآب سازی نما یکی از خدمات ویژه شرکت کفسابی ایران می باشد که با استفاده از بهترین تجهیزات و باکیفیت ترین دستگاه ها و مواد شستشوی مخصوص توسط کادر حرفه ای، متخصص و باتجربه شرکت کفسابی ایران با در نظر گرفتن استانداردها و رعایت اصول و قواعد به بهترین شکل ممکن انجام می شود. همانطور که هر سطح و هر کفی با توجه به نوع و سنگی که در آن به کار رفته پس از مدتی نیازمند انجام کار کفسابی و سنگسابی می باشد نماهای مختلف هم نیازمند شیتشو تمیز کردن می باشند.

شما می توانید با استفاده از خدمات ویژه ای که شرکت کفسابی ایران برای شما عزیزان در نظر گرفته است می تواند کار شستشو و تمیز کردن نما را به ما بسپارید و پس از پایان کار شاهد نتیجه شگفت انگیز آن باشید و با چشم خودتان تغییرات آن را ببینید. در ادامه این مطلب درباره مراحل نانو ساب و ضدآب سازی نما توضیحاتی  داده ایم تا بیشتر با آن آشنا شوید پیشنهاد می کنیم که تا پایان با ما همراه باشید.

نانو ساب و ضدآب سازی نما

در حوضه ی کاری ما (سنگ ساختمان) به معنای آب گریز بودن  یا بهبود ضعف های سنگ می باشد. سنگهای طبیعی آب دوست بوده و رطوبت محیط را جذب می کند آب جذب شده

با کانی ها و املاح سنگ واکنش داده و سنگ دچار پوکی می شود برای جلوگیری از این اتفاق ناچار به استفاده از مواد نانو و آب گریز می باشیم.

به استفاده مواد نانو در سنگ برای ضد آب کردن آن نانو ساب گفته می شود.

مواد نانو برروی سطوح مختلف سنگی قابل اجرا می باشد.

باید بگوییم که نانوساب یک مواد کاملا سازگار با محیط زیست و ماده اشباع کننده قوی و مخصوص می باشد که در انواع مختلف سنگ های کف و نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و از نفوذ آب و جذب گرد و غبار و جرم به سنگ جلوگیری می کند.

بهترین حالت اجرای نانو ساب چیست ؟

1- نانو و ضدآب کردن نمای ساختمان و دیوار ها 

2- نانوساب و ضد آب کردن کفپوش سنگی

نانو ساب و ضدآب سازی نما

موارد اجرای نانو برروی سنگ نما 

– به دقت تمیز و عاری از هر نوع کثیفی باشد.

– بهتر است نما با دستگاه واترجت یا سند بلاست شسته شود.

– سنگ نما باید کاملا خشک باشد.

مواد نانو و پولیش ضد آب با قلم یا غلتک اجرا می شود.

– باید به صورت یکنواخت و یکدست زده شود.

– فرصت کافی برای خشک شدن به مواد داده شود.

– بهتر است کف سنگی کاملا صیقلی و یکدست باشد.

– سطح تمیز و خلل و فرج ریز آن خالی شده باشد.

– سطح باید کاملا خشک و بدون رطوبت و نم باشد.

– فرصت خشک شدن و جذب شدن نانو به عمق سنگ داده شود.

– بهتر است با دستگاه مخصوص نانوساب اجرا شود.

با توجه به گران بودن و دسترسی بسیار سخت به مواد نانو اورجینال شرکت کفسابی ایران تمام مواد نانو و پولیش مورد استفاده در پروژه های نانو ساب را از شرکت های خارجی تهیه می کند و از این نظر به مشتریان خود نهایت اطمینان و آسودگی خاطر را می دهد.

فرچه زنی سرامیک

فواید نانوساب

مواد نانوساب به هیچ وجه تغییری در رنگ و ظاهر سنگ ایجاد نمی کند و از آسیب دیدن سنگ در برابر مواد شیمیایی و اسیدی جلوگیری می کند و مانع از ایجاد انواع لکه، خط و خش و کثیفی بر روی سطح سنگ می شود.

انجام این عملیات باعث افزایش طول عمر مفید سنگ می شود، همچنین باعث زیبایی و درخشندگی سنگ نیز می شود و از صرف هزینه های بسیار بالا برای تعویض و یا تعمیر سنگ ها جلوگیری می کند.

این مواد مقاومت سایشی سنگ را در برابر رفت و آمد افراد و وسایل نقلیه بالا می برد.

با انجام نانوساب مصالح کاملا ضد آب می شوند و از نفود آب و خیس شدن آن جلوگیری می شود.

از این مواد به دلیل سازگاری با محیط زیست بیشتر می توان در مکان های بهداشتی و محیط هایی که مواد غذایی در آن نگهداری می شود استفاده کرد که باعث افزایش بهداشت و تمیزی آن محل می شود.

نانوساب قابل استفاده برای انواع سطوح مختلف و دیوار اعم از سیمان، بتن، سنگ، آجر، موزاییک، چوب و…. می باشد.

فناوری نانو در ایران و کاربرد آن در مصالح بتنی 

می توان گفت فناوری نانو وضعیت قابل قبولی را در کشور ما به همراه دارد و مطالعات بسیاری را در مسیر به کارگیری این فناوری در مصالح ساختمانی به دنبال داشته است.

باید بگوییم که ایران در سال 2012 از نظر حق اختراعات ثبت شده در زمینه فناوری نانو رتبه توانست رتبه 29 را در دنیا کسب کند.

از دانش و فناوری نانو در صنعت ساختمان سازی با عنوان بهسازی نانو در مواد و مصالح بتنی و ساختمانی استفاده می شود.

کفسابی گرانیت در تهران

پیشنهاد کفسابی ایران

 شرکت کفسابی ایران باتوجه به سابقه و پیشینه ای که در زمینه انجام خدمات مختلف دارد آماده می باشد تا خدمات خود را به بهترین نحو ممکن در اختیار مشتریان همیشگی خود قرار دهد شما می توانید با قیمت بسیار مناسبی کار نانو ساب و ضدآب سازی نما در تهران را به ما بسپارید. کفسابی ایران پیشنهاد می دهد که همیشه از چند روز قبل از تصمیم به انجام خدمات نماشویی، کفسابی و سنگسابی با شماره تلفن های موجود بر روی صفحه سایت تماس بگیرید و نوبت های خود را در جهت تعیین روز و تاریخ مشخصی رزرو نمایید تا دچار مشکل نشوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماس یکتماس دو