کفسابی و سنگسابی جردن توسط استادکاران ماهر

کفسابی و سنگسابی جردن

کفسابی از جمله خدماتی است که برای سطوح مختلف انجام داده خواهد شد. این خدمات بسته به نوعی سطوح و مقدار آلودگی آنها متفاوت هستند. از جمله خدماتی که کفسابی و سنگسابی جردن به آن می‌پردازد می‌توان به کفسابی انواع سطوح سنگی و غیر سنگی پرداخت.
در سطوح سنگی از سنگ‌های مختلف بهره گرفته خواهد شد. سنگ‌های نرم و سنگ‌های سخت از اصلی‌ترین‌ها خواهند بود. سنگ‌های نرم به سنگ‌هایی گفته می‌شود که با استفاده از چندین ماده مختلف ساخته شده‌اند. سنگ‌های نرم کاربردهای زیادی در ساختمان سازی و بخش‌های داخلی ساختمان دارند به عنوان مثال در کف ساختمان‌ها از انواع سرامیک می‌توان بهره گرفت. کاشی، آجر، تراورتن و غیره از جمله سنگ‌هایی هستند که ساختاری نرم دارند.
سنگ‌های سخت برخلاف سنگ‌های نرم بافت نرمی ندارند و به صورت سفت و فشرده خواهند بود همچنین مقاومت بالایی در کفسابی خواهند داشت. این سنگ‌ها در طبیعت به وجود می‌آید و قابلیت لایه برداری در آنها وجود دارد. سنگ‌های سخت مانند سنگ گرانیتی که از مواد داخل آتشفشان به وجود می‌آیند، سنگ مرمر یا دگرگونی و غیره هستند که در ساختن سازه و نمای ساختمان کاربردهای زیادی دارند.
کفسابی و سنگسابی جردن با در نظر گرفتن نوع سطوح شما به صورت کاملا دقیق و حرفه‌ایی به ساب زنی می‌پردازد زیرا در نظر گرفتن سطح هنگام ساب زنی بسیار پر اهمیت است. هنگام ساب زنی سطوح سرامیکی بایستی از لقمه‌های مخصوص سرامیک استفاده کرد اما هنگام ساب زنی سنگ سخت باید از لقمه‌های مخصوص آن سطح استفاده کرد.
این کار بایستی توسط تشخیص کفساب انجام داده شود و در ضمن مهارت کفساب می‌تواند بسیار موثر باشد در صورت نداشتن مهارت ممکن است کار کفساب با مشکلاتی همراه شود. افراد متخصص در کفسابی و سنگسابی جردن به خوبی می‌توانند هر نوع سطحی را به خوبی ساب زنی نمایند.

کفسابی و سنگسابی جردن
شرکت‌های مختلف کفسابی در سطح تهران

سازه‌های بسیار زیادی در سطح شهر تهران وجود دارند. خصوصا در قسمت شمالی این منطقه شرکت‌های مختلفی از جمله کفسابی و سنگسابی زعفرانیه و دیگر کفسابی‌ها وجود دارند. کفسابی به معنی پاکسازی و تمیز کردن سطوح از هر گونه آلودگی، لکه، جرم و مشکلات دیگر است و دارای زیر شاخه‌های بسیاری است.
کلیه اقدامات کفسابی با توجه به نوع سطح توسط روش‌های مختلفی انجام داده می‌شود و البته شرکتی که این کار را انجام می‌دهد هم بسیار موثر خواهد بود. شرکت‌های مختلف کفسابی در شمال تهران هستند که هر کدام مزایای مربوط به خود را دارند. یکی از این مزایا می‌تواند نزدیک بودن شرکت به شما باشد زیرا هزینه‌های مربوط به ایاب و ذهاب بر عهده مشتری خواهد بود در نتیجه مشتری باید با نزدیکترین شرکت کفسابی ارتباط حاصل نماید.
به عنوان مثال اگر مکانی که می‌خواهید خدمات ساب زنی بر روی آن انجام داده شود در نیاوران مستقر باشد برای صرفه جویی در هزینه‌ها می‌توان با شرکت کفسابی و سنگسابی نیاوران تماس حاصل نمایید.
برای جلوگیری از هزینه‌های بیشتر و صرفه‌جویی در مخارج کفسابی و سنگسابی جردن و یا هر شرکت دیگری می‌توان به نزدیک‌ترین شرکت تماس گرفت و از آنها درخواست مشاوره برای پیاده‌سازی بهترین کفسابی نمود.
خدمات کفسابی توسط شرکت‌های ساب زنی با استفاده از دستگاه‌های مختلفی انجام داده خواهد شد. این دستگاه‌ها وظیفه دارند تا کل سطح را به خوبی و به صورت لایه‌های نازک لایه به لایه ساب زنی نمایند. دستگاه‌ها بسته به شرکت ارائه دهنده خدمات انواع مختلفی دارند برخی از این دستگاه‌ها کاملا جدید هستند و می‌توان برای ساب زنی سطوح از آنها بهره گرفت و دیگر از روش‌های سنتی استفاده نکرد.

کفسابی و سنگسابی جردن

دستگاه تک فاز

یکی از دستگاه‌های کاربردی و مهمی است که در اکثر کفسابی‌ها وجود آن لازم و ضروری است. کفسابی و سنگسابی جردن نیز از این دستگاه‌ها برای ساب زنی سطوح مختلف استفاده می‌نماید. دستگاه‌های تک فاز قدرت کمتری نسبت به دیگر دستگاه‌ها دارند اما کاربردی هستند و در مصرف برق می‌توان گفت که مصرف کمتری خواهند داشت.
دستگاه سه فاز از دیگر دستگاه‌هایی است که برای خدمات پاکسازی و لایه برداری سطوح سخت مانند بتن و سیمان به کار گرفته خواهد شد. این دستگاه‌ها از برق سه فاز بهره می‌گیرند و به همین دلیل هزینه بیشتری برای مشتری خواهند داشت. دستگاه‌های سه فاز نسبت به نوع تک فاز قدرت بیشتری دارند.
دستگاه کفسابی به صورت دستی یکی از انواع دستگاه‌ها هستند که در دستان کفساب قرار می‌گیرند و دقت کفساب را بالا خواهند برد. اما از جمله معایب این دستگاه‌ها کفسابی سطوح در متراژ زیاد است.
دستگاه کفسابی به صورت دستی برای ساب زنی پله و نقاطی که دنج و گوشه دارند استفاده خواهد شد. کفسابی و سنگسابی جردن از این دستگاه برای انواع سنگ‌ها با عرض کم استفاده خواهد کرد.

کفسابی و سنگسابی جردن
روش‌های مختلف ساب زنی در تهران

روش‌های مختلفی برای کفسابی وجود دارد که به نوع سطح بستگی دارد. یکی از نکات مهم در کفسابی و سنگسابی می‌تواند تشخیص مشکلات موجود در سنگ باشد.
اقداماتی که کفسابی جردن یا در کل شرکت‌های کفسابی برای ساب زنی سطوح می‌زنند با توجه به لکه‌ها و جنس سنگ انجام داده خواهد شد به عنوان مثال در ساب زنی سرامیک ابتدا باید به محکم بودن سرامیک‌ها و اینکه ممکن است شکسته شده باشند یا خیر توجه داشت.
سرامیک‌ها معمولا با روش فرچه شویی کفسابی می‌شوند اما اگر لکه‌ای عمیق روی آنها وجود داشته باشد باید با استفاده از دستگاه تک فاز و لقمه‌های مخصوص ساب سرامیک کفسابی شوند.
روش فرچه شویی در کفسابی و سنگسابی جردن با استفاده از انواع فرچه‌ها انجام داده خواهد شد. در صورتی که سطوح مشکلی از جمله ترک‌های شدید داشته باشند و یا اینکه لکه‌های خاصی بر روی آنها وجود نداشته باشد را می‌توان فرچه شویی کرد.
فرچه‌ها به صورت سیمی و پلاستیکی وجود دارند. از فرچه‌هایی که سیمی هستند می‌توان برای لکه‌های سخت و از فرچه‌های پلاستیکی می‌توان برای سطوح آسیب دیده استفاده کرد.
یکی دیگر از سطوح نرمی که خدمات ساب زنی بر روی آنها انجام داده می‌شود سطوح موزاییکی است. انجام خدمات کفسابی موزاییک توسط کفسابی جردن بسته به نوع این سنگ انجام داده خواهد شد اگر موزاییک شیار نداشته باشد و بدون عاج باشد می‌توان به خوبی خدمات ساب زنی را روی آنها انجام داد اما اگر دارای شیار باشد ممکن است متفاوت عمل شود و از روش‌های دیگری استفاده شود.
یکی دیگر از شرکت‌هایی که در شمال تهران به خدمات حرفه‌ایی موزاییک سابی می‌پردازد کفسابی و سنگسابی نارمک است.
نمای ساختمان نیز از پراهمیت‌ترین‌های ساختمان هستند. برای خدمات نماشویی می‌توان اقدامات بسیاری با توجه به نوع نما انجام داد اما قبل از آن باید از محکم بودن نما اطمینان حاصل کرد.
برخی از سنگ‌ها مناسب نما نیستند به عنوان مثال سنگ خارا به دلیل سنگین بودن ممکن است بیفتد و قسمتی از نما آسیب ببیند در نتیجه می‌توان برای جلوگیری از این اتفاق اقدام به پیچ و رولپلاک نما نمود. کفسابی جردن یکی از شرکت‌های حرفه‌ایی و با تجربه در این حوزه است که می‌توانند به خوبی نمای ساختمان را به صورت استاندارد پیچ و رولپلاک نمایند.
خدمات مربوط به پیچ و رولپلاک به این صورت است که سنگ نما با در نظر گرفتن فواصل استاندارد و توسط ابزار قدرتمند دریل سوراخ خواهند شد اما فاصله پیچ‌ها از یکدیگر بسیار مهم است به طوری که نه زیاد از هم دور باشند و نه خیلی نزدیک که سنگ آسیب ببیند. از دیگر مواردی که اهمیت زیادی دارد اندازه رولپلاک است که باید دقیقا هم‌اندازه پیچ‌ها باشد.
در کل خدمات مربوط به پیچ و رولپلاک نما و دیوار برای جلوگیری از افتادن، آسیب دیدن و خطرات احتمالی دیگر خواهد بود.
برای سنگ‌های سخت و سطوحی که از جنس سختی هستند نباید مانند سرامیک و موزاییک‌ها عمل کرد. کفسابی جردن برای ساب زنی این سطوح ابتدا از لقمه‌های مخصوص سنگ گرانیت استفاده کرد. زیرا این سنگ بسیار سخت و ساب زنی آن مشکل است به طوری که با استفاده از لقمه‌های معمولی کفسابی نخواهد شد.
سنگ گرانیت به دلیل استحکام بالایی که دارد، در موارد زیادی به کار گرفته می‌شود. امکان استفاده از آن در قسمت های داخلی و خارجی ساختمان وجود دارد. به عنوان مثال از این سنگ ها برای میز جلو مبلی، سینک روشویی، پیشخوان آشپزخانه، پله‌ها، دیوار، نمای ساختمان، کف پوش، سنگ فرش پیاده رو، سنگ آسانسور، سنگ قبر و… استفاده می‌شود.
سطوحی که از جنس سنگ‌های سخت هستند را می‌توان به دفعات بیشتر ساب زنی نبود زیرا قابلیت ساب زنی در آنها بسیار بیشتر از سطوح نرم است. از جمله شرکت‌هایی که مهارت خاصی در ساب زنی سنگ‌های سخت دارند می‌توان به کفسابی شرکت تابناک اشاره کرد.

کفسابی و سنگسابی جردن

کلام آخر

تمیز و پاک بودن سطوح می‌تواند تاثیر زیادی داشته باشد. کفسابی و سنگسابی جردن و دیگر شرکت‌های مشغول و آماده به کار در شمال تهران با توجه به سابقه کاری درخشان و در اختیار داشتن نیروهای متخصص می‌توانند بهترین و حرفه‌ای‌ترین خدمات را به مردم ارائه دهند.
انجام کار ساب زنی با روش‌های مختلفی همراه است که پیاده سازی بهترین روش برای کفسابی سطوح بستگی به نظر و تشخیص کفساب خواهد داشت.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو