کفسابی و سنگسابی مجیدیه با کادری متخصص و کارآزموده

کفسابی و سنگسابی مجیدیه

کفسابی و سنگسابی مجیدیه، این منطقه را به طور کامل پوشش می‌دهد. منطقه مجیدیه از لحاظ ساختمان سازی و ساخت و ساز دارای بافتی گسترده از ساختمان‌ها و پاساژ و مغازه‌ها است که همگی نیازمند به ساب زنی هستند. در کل نمی‌توان اظهار داشت که هیچ سازه‌ایی در طول عمری که دارد نیازمند به خدمات کفسابی نباشد.
ممکن است سازه‌ها از همان ابتدای کار نیاز به ساب زنی داشته باشند. به عنوان مثال ساختمانی که به تازگی ساخته می‌شود بعد از انجام کارهای ساخت و ساز ممکن است اثراتی از ریختن گچ، سیمان، ماسه، چسب و غیره بر روی سطوح وجود داشته باشد که بایستی اقدام به کفسابی آنها نماییم تا مناسب سکونت شوند.
تا به اینجا با این مورد که ساختمان‌های تازه ساخته شده هم نیاز به کفسابی و شستشو دارند اشاره کردیم اما در رابطه با سنگ‌ها و سطوح قدیمی باید چگونه رفتار کنیم؟! این سطوح ابتدا بایستی توسط افرادی که مهارت و تخصص دارند سنجیده شوند تا به نوع آن و میزان آسیبی که دیده‌اند بررسی شود سپس بهترین روش انجام کفسابی برای آنها در نظر گرفته شود. در حال حاضر در کفسابی و سنگسابی مجیدیه تمامی این خدمات به نحو احسن در اختیار مشتری قرار داده شده است.

کفسابی و سنگسابی مجیدیه

انواع خدمات کفسابی

کفسابی روش‌های مختلفی برای پیاده سازی دارد هر کدام از این روش‌ها با استفاده از دستگاه‌های مخصوصی انجام داده می‌شود که وجود آنها برای کار لایه برداری سطوح لازم و ضروری است. در ادامه می‌خواهیم به معرفی چندین روش مختلف کفسابی بپردازیم که با پیاده سازی آن سطوح به خوبی تمیز و بدون لک خواهند شد.

-ساب زنی ایتالیایی

در گذشته ایتالیایی‌ها سنگ‌های با کیفیت مرمر را استخراج می‌کردند و به دیگر کشورها صادر می‌شدند اما آنها برای ساب زنی و براقیت بیشتر سنگ‌هایشان آنقدر سنگ را می‌سابیدند تا هیچ لایه‌ایی از جرم و لک بر روی آن باقی نمی‌ماند، این روش به روش ایتالیایی شناخته شد و رفته رفته به دیگر جوامع سرایت پیدا کرد.
اکنون استفاده از روش ایتالیایی برای ساب زنی سنگ‌ها بسیار طرفدار پیدا کرده است و این کار در کشورمان ایران هم در اکثر نقاط انجام داده می‌شود. در منطقه مجیدیه انجام کفسابی مجیدیه به روش ایتالیایی برای مردم فراهم شده است. در این روش از لقمه‌های مختلف ایتالیایی در سایزهای متفاوت برای ساب زنی استفاده می‌شود و بعد از طی چندین مرحله ساب زنی با استفاده از رزین سطح براق و شفاف خواهد شد.
هزینه مربوط به کفسابی ایتالیایی به دلیل کیفیت بیشتر کار مقداری بیشتر از کفسابی معمولی است اما با توجه به بی عیب و نقص بودن نتیجه کار می‌توان گفت که کاملا ارزشش را دارد.

-بلورسازی سطوح

این نیز یک روشی دیگر توسط کفسابی و سنگسابی مجیدیه است که برای دادن شفافیت و براقی به سطوح است که با استفاده از موادی شیمیایی که در آنها مواد فلوروسیلیکات وجود دارد و به جهت شیشه‌ایی کردن و براق کردن بیشتر سطوح است بر روی سطح پاشیده می‌شود و بعد از این کار با استفاده از دستگاه ساب 175 دور در دقیقه بر روی سطح کشیده می‌شود تا بصورت کامل سنگ را پوشش دهد از این روش می‌توان به جای رزین استفاده کرد که دو روش کاملا متمایز از یکدیگر هستند و مزایا و معایب مختص خود را دارند.
امروزه تهران در بسیاری از مناطق از جمله گاندی به دلیل ساخت و ساز انبوه کفسابی و سنگسابی گاندی به خدمات نوینی در حوزه کفسابی می‌پردازد.

-فرچه زنی یا کف سابی

یکی دیگر از روش‌های کفسابی مجیدیه و همچنین دیگر شرکت‌ها انجام فرچه زنی و کف سابی است. این کار با استفاده از فرچه‌های مخصوص جهت پاکسازی سطوح انجام داده می‌شود. فرچه‌ها در انواع مختلف سیمی و پلاستیکی همچنین فرچه‌های بکسلی وجود دارند.
فرچه‌ها در سایزهای مختلف و از هر کدام از جنس‌های سیمی و پلاستیکی برای سطوح نرم و سخت استفاده خواهد شد. کفسابی در تجریش از جمله مناطقی هستند که به این روش از کفسابی می‌پردازند.
در مورد فرچه‌ها باید بگوییم که فرچه‌های سیمی از جنس سیم ساخته شده‌اند و برای سطوح سخت کاربرد دارند همچنین فرچه‌های پلاستیکی برای سطوح نرم و آسیب دیده کاربرد دارند که خط و خش در سطح ایجاد نخواهند کرد.

کفسابی و سنگسابی مجیدیه

ساب زنی انواع سنگ‌ها

سنگ‌ها اغلب دارای گونه‌ها و ساختار متفاوتی هستند که کفسابی مجیدیه برای ساب زنی آنها استراتژی مخصوص به خود سنگ را در پیش می‌گیرد به عنوان مثال سنگ‌هایی که از جنس مرمر هستند و بافت سختی دارند از لقمه‌هایی سخت و مخصوص برای لایه برداری و ساب زنی استفاده می‌شود.
در مجموع سنگ‌ها دارای دو نوع بافت هستند سنگ‌هایی از جنس نرم که با استفاده از مواد و ترکیبات مخصوصی توسط انسان‌ها ساخته می‌شوند و سنگ‌هایی از جنس سخت که بافت سخت و فشرده‌ایی دارند و به دست طبیعت به وجود آمده‌اند.
سنگ مرمر، سنگ‌های خارا که شامل آذرین درونی و آذرین بیرونی می‌شوند، سنگ‌های دگرگونی و غیره از جمله سنگ‌های سختی هستند که برای ساختمان سازی کاربردهای مختلفی دارند.
برای سنگ‌های نرم هم می‌توان به سرامیک‌ها و انواع موزاییک و کاشی‌ها اشاره کرد که برای کفسابی آنها باید از روش‌های متفاوتی استفاده کرد. کفسابی و سنگسابی مجیدیه این نکات را به صورت کاملا حرفه‌ایی در نظر دارد و برای سطوح شما استراتژی خاصی را پیاده سازی می‌کند.
سنگ‌های نرم به دلیل شکننده و حساس‌تر بودن باید هنگام کفسابی بیشتر به آنها دقت داشت زیرا ممکن است دچار خط و یا آسیب شوند معمولا کمتر از دستگاه‌های قدرتمند برای این سطوح استفاده می‌شود و باید از روش‌هایی مانند فرچه شویی استفاده کرد و این کار هم با استفاده از مواد مخصوص انجام داده می‌شود.
اگر روش فرچه شویی یا دیگر روش‌ها اثر گذار نبود می‌توان از دستگاه استفاده کرد که البته باز هم بستگی به نظر و تشخیص کفساب خواهد داشت.
برای سنگ‌هایی از جمله گرانیت به دلیل وجود بافت فشرده و سختی که دارند نمی‌توان از لقمه‌های معمولی استفاده کرد و بایستی از لقمه‌هایی که مناسب سنگ گرانیت و الماسی هستند استفاده شود. شما با توجه به شرکتی که می‌خواهید برای خدمات خود از انها کمک بگیرید می‌توانید مشاوره بگیرید که و در مورد سطوح خود با آنها صحبت کنید. کفسابی و سنگسابی تهرانپارس از جمله شرکت‌هایی است که به جنس سطوح دقت می‌کند و خدمات مشاوره را در اختیار مشتری قرار داده است.

کفسابی و سنگسابی مجیدیه

انواع دستگاه‌های ساب زنی در کفسابی مجیدیه

برای انجام خدمات ساب زنی چیزی که کاملا واضح است باید از روش‌های جدید و نوین استفاده کرد زیرا روش‌های نوین کیفیت خدمات را نیز بالا خواهند برد. برای لایه برداری از سطوح و هر نوع سنگی باید از دستگاه‌های تخصصی استفاده کرد کفسابی در ونک هم یکی دیگر از شرکت‌های کاربلد و دارای دستگاه‌های حرفه‌ایی است که هر نوع سطحی را به خوبی لایه برداری می‌کنند.
انواع دستگاه‌های کفسابی به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که در اینجا ما به مهمترین آنها می‌پردازیم که بیشترین استفاده را در این زمینه دارند.
دستگاه کفسابی سه فاز یکی از مهمترین دستگاه‌ها است که کفسابی و سنگسابی مجیدیه نیز برای سطوح سیمانی و بتنی و سطوح سخت از آن استفاده می‌کند البته برای سطوح دیگر هم کاربرد دارد اما برای سنگ‌های نرم این نوع دستگاه با قدرت زیادی که دارد ممکن است به سطح آسیب برساند. کفسابی بتن در تهران به این دستگاه نیاز دارد تا سطوح به صورت درجه یک لایه برداری شوند.
دستگاه‌های کفسابی سه فاز از برق سه فاز بهره می‌گیرند در نتیجه اگر برق سه فاز وجود نداشته باشد نمی‌توان از این دستگاه بهره برد. معمولا از این دستگاه برای ساب زنی سطوح بتنی و سیمانی استفاده می‌شود.
دستگاه ساب زنی تک فاز یکی دیگر از دستگاه‌های کاربردی در این زمینه است که کفسابی در پونک هم برای اغلب سطوح از این دستگاه به خوبی استفاده می‌نماید.
این دستگاه از برق تک فاز استفاده می‌کند و قدرت خوبی هم برای پاکسازی سطوح دارد اما در مقایسه با دستگاه سه فاز باید چندین بار بر روی سطوح کشیده شود تا نتیجه مطلوب را ارائه دهد.
دستگاه‌هایی جهت نماشویی ساختمان وجود دارند که کفسابی مجیدیه نیز از آنها بدون بهره نمانده و برای از بین بردن گرد و غبار و آلودگی‌ها بسیار موثر هستند. این دستگاه‌ها مانند جت واتر و دستگاه جت بلاست با فشار زیاد آب و همچنین سیلیس می‌توانند به پاکسازی سطوح مختلف بپردازند. البته تفاوت جت بلاست در این است که به صورت سه فاز طراحی شده و دارای قدرت بیشتری نسبت به جت واتر است. کفسابی و سنگسابی مجیدیه از معدود شرکت‌هایی است که به صورت ماهرانه‌ایی به استفاده از این دستگاه‌ها می‌پردازد.
از طرفی دیگر برای مجتمع‌ها و مراکز بزرگ دیگر دستگاه‌ها نمی‌توانند پاسخگو باشند در نتیجه پای ماشین‌های کفسابی به میدان باز می‌شود. این ماشین‌ها قابلیت لایه برداری زیادی دارند و به خوبی می‌توانند هر سطحی را کفسابی کنند همچنین از دیگر مزایای این ماشین‌ها فرد کفساب می‌تواند بر روی آن بنشیند و آن را به جهات مختلف کنترل کند. کفسابی و سنگسابی الهیه نیز دارای بهترین دستگاه‌ها و ابزارها در این زمینه است.
در واقع ارائه خدمات به روز و نوین توسط شرکت‌های کفسابی می‌تواند یک برگ برنده برای آن شرکت و رضایت مشتری جهت انجام کفسابی درجه یک توسط کفساب‌های ماهر باشد.

کفسابی و سنگسابی مجیدیه

کلام آخر

استفاده از انواع مختلف ابزارهای پیشرفته و به روز بودن کفسابی مجیدیه به دلیل بالا بردن هر چه بیشتر کیفیت کار در این شرکت است که توانسته بر خلاف شرکت‌هایی که از روش‌های سنتی استفاده می‌کنند پیشی بگیرد و بهتر عمل نماید.

امتیاز دهید post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری

خانه تماس یکتماس دو